65 producten

€100,00

Uitverkocht

Uitverkocht

Beelden, sculpturen en standbeelden

Goebel

€100,00
Ontdek deze zware vintage paardensculptuur met uniek reliëf, vermoedelijk uit de jaren 1940. Gemaakt van metaal, opstelbaar in verschillende posities. Afmetingen: H19xB24xD6 cm, gewicht 1,2 kg. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Uitverkocht

Onbekend

€50,00
MGC Mod. LP 3 Luchtpistool – Klassiek Duits persluchtpistool. Inclusief originele verpakking en toebehoren. Perfect voor verzamelingen of schieten.

Op voorraad 1 Producten

M-G

€100,00
Oosterse ivoren kandelaar met traditionele figuren, gedetailleerd houtsnijwerk. Ideaal voor kunstliefhebbers en verzamelaars.

Op voorraad 1 Producten

Kandelaars

Veilingcoach.be

€80,00
Ontdek deze handgesneden houten wrattenzwijn sculptuur. Dit unieke stuk voegt een natuurlijke en rustieke charme toe aan uw interieur. Geschikt voor elke kunstverzamelaar of als geschenk.

Op voorraad 1 Producten

Veilingcoach.be

€35,00
Handgemaakte houten vaas met bloemmotief. Uniek gesneden ontwerp, ideaal voor rustieke en natuurlijke decoraties. Perfect voor bloemen of als op zichzelf staand kunststuk.

Op voorraad 1 Producten

Vaas

Veilingcoach.be

€40,00
Handgesneden Afrikaans tribaal houten masker met fijne details. Ideaal voor verzamelaars of als woondecoratie. Een prachtig voorbeeld van cultureel vakmanschap in uitstekende staat.

Op voorraad 1 Producten

Veilingcoach.be

€75,00
Zeldzame vintage Rollson Varaflame aansteker, gemaakt in Engeland met een prachtige chromen afwerking. Ideaal voor verzamelaars. Bekijk nu dit klassieke en functionele stuk!

Op voorraad 1 Producten

aansteker

Veilingcoach.be

€40,00
Vintage set van twee messen met schede. Bevat een prachtig afgewerkt geweihandvat en lederen schede. Perfect voor verzamelaars. Beide messen zijn in goede staat met authentieke gebruikssporen.

Op voorraad 1 Producten

mes

Veilingcoach.be

€40,00
Antieke messing weegschaal met een capaciteit van 1000 GR, houten basis en originele gewichten. Een prachtig vintage verzamelobject in goede staat. Geschikt voor decoratie of functioneel gebruik.

Op voorraad 1 Producten

weegschaal

Veilingcoach.be

€150,00
Set van 3 handgemaakte djembes met uniek marmerpatroon. Stevig houten frame, authentieke klank. Perfect voor muzikanten en als decoratie. Diameter 25 cm.

Op voorraad 3 Producten

muziek

Veilingcoach.be

€50,00
Zeldzame handgemaakte houten veldfles met gedetailleerd houtsnijwerk. Perfect voor verzamelaars van vintage antiek en rustieke decoraties.

Op voorraad 1 Producten

Drinkfles

Veilingcoach.be

€50,00
Japanse handgemaakte vintage borden, gedetailleerd met traditionele figuren en kleurrijk design. Perfect voor verzamelaars van Japanse kunst en cultuur.

Op voorraad 1 Producten

Servies

Veilingcoach.be

€75,00
Dit Charlotte by Leonardo beeldje is een charmant, handbeschilderd figuurtje van een meisje met bloemen, perfect voor verzamelaars van vintage decoraties.

Op voorraad 1 Producten

Leonardo

€50,00
Elegant vintage kistje met twee gegraveerde glazen flessen en messing doppen, perfect voor parfums of sterke dranken. Sierlijke metalen details en rood interieur.

Op voorraad 1 Producten

Decoratie

Veilingcoach.be

€80,00
Complete Kern Aarau tekenset uit Zwitserland, vintage precisie-instrumenten voor technische tekenaars. Hoogwaardig, duurzaam en verzamelaarswaardig.

Uitverkocht

Kern Aarau

€100,00
Vintage Praktica Super TL3 SLR camera uit de DDR met M42 schroefdraad, 1/1000s sluiter en TTL belichtingsmeter. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Camera's

Praktica

€50,00
Origineel Cholm-schild uit 1942, Duitse onderscheiding uit WOII, waarde varieert van €500 tot €1500. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Broches en reversspelden

Cholm

€3.250,00
Prachtige vintage telefoon met dubbele bel, vermoedelijk uit de jaren 60. In goede staat met lichte ouderdomssporen, draaischijf werkt. Niet getest, maar ideaal als decoratief verzamelstuk. Afmetingen: H24xB24xD22, Gewicht: 3,3 kg.

Uitverkocht

Bedrade telefoons

Onbekend

€200,00
Authentieke Art Deco spaarpot/klok van Groot Hollandsche van 1845, uitgegeven door de verzekeringsmaatschappij in Nederland. Originele gebruiksaanwijzing uit 1965. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: B23xH18xD7cm, Gewicht: 1,100 kg.

Uitverkocht

Tafelklokken

Groot Hollandsche

€70,00

Uw winkelwagen is leeg.

Keer terug naar de winkel