Set van Twee Vintage Messen met Schede – Geweihandvat en Lederen Schede

Vintage set van twee messen met schede. Bevat een prachtig afgewerkt geweihandvat en lederen schede. Perfect voor verzamelaars. Beide messen zijn in goede staat met authentieke gebruikssporen.

Getaxeerd op:

€40,00

13 mensen bekijken dit momenteel

Haast je! Maar 1 op voorraad!

Verkocht

Dit item is nog beschikbaar op Veilingcoach.
Daarna te koop via onze veilingpartners.

Oct 29 - Nov 02

Op voorraad Niet beschikbaar

DUT 069

mes

Veilingcoach.be