65 producten

Prachtige vintage Limoges broche uit de jaren 1950, porselein met rozenmotief in Art Deco stijl. In zeer goede staat, amper slijtage. Afmetingen: H5xB4xD2 cm. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Broches en reversspelden

Limoges

€70,00
Prachtig 42-delig vintage Mason's servies uit Engeland met het Frianswood bloemenpatroon en eikenmotief reliefrand. Uit de jaren 1940-1960. Amper gebruiksschade, enkele stukken gerestaureerd. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Serviessets

Mason's

€1.000,00
Prachtige vintage botervloot van Spenzo met bloemenmotief en deksel. Onbeschadigd en zonder gebruikssporen, perfect voor elke retro serviescollectie. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: H10xB18xD18cm.

Op voorraad 1 Producten

Botervlootjes

Spenzo

€30,00
Unieke vintage bloempot in de vorm van een zeeschelp met fijne bloemen, in goede staat. Blauwe spikkels aan de binnenkant zijn inktresten van gebruik als bikkenpotje. Afmetingen: H11xB18xD12 cm, gewicht 300 g. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Decoratieve potten

Onbekend

€10,00
Charmante vintage porseleinen kandelaar met muzikant en fluit, geschikt voor 2 kaarsen. Fijne details zoals kleine roosjes, waarvan één gerestaureerd. Afmetingen: H17xB15xD10 cm. Amper gebruikssporen. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Op voorraad 1 Producten

Kandelaars

Onbekend

€35,00

Uw winkelwagen is leeg.

Keer terug naar de winkel