- Vintage vaasje - Bassano
Wil je iets verkopen?
Vintage vaasje.
Leuk vaasje in keramiek met fijne bloemen.
Goede staat, geen gebruikssporen.
Kleiner model.
Ook groter model beschikbaar, zie onze andere verkoopsitems.
zie foto's voor details.
Fabrikant: Bassano.
Afmetingen: H7xB10xD8.
Gewicht: 106 gr.
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Lichte Gebruiksporen
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels