- Vintage Delftsblauw beeld van jongen en meisje in boot.
Wil je iets verkopen?
Vintage Delftsblauw beeld van jongen en meisje in boot.
Meisje heeft een hond in de handen.
Jongen heeft een stok vast.
Keramiek beeld met glazuurlaag, gemerkt onderaan.
Aantal: 1 stuk.
Merk: stempel met molen onderaan met opschrift 'Handpainted Holland/Delfts blue'.
Plaats: Nederland.
Bouwjaar: vermoedelijk 1975.
Materiaal: keramiek, glazuur.
Staat: uitstekend.
Afmetingen: B12xH13xD7cm.
Gewicht: 213gr.
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Lichte Gebruiksporen
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels