Vintage botervloot - Spenzo servies - Veilingcoach.be

Vintage Spenzo botervloot - Bloemenmotief, onbeschadigd, met deksel

Prachtige vintage botervloot van Spenzo met bloemenmotief en deksel. Onbeschadigd en zonder gebruikssporen, perfect voor elke retro serviescollectie. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: H10xB18xD18cm.

Getaxeerd op:

€30,00

21 mensen bekijken dit momenteel

Haast je! Maar 1 op voorraad!

Verkocht

Dit item is nog beschikbaar op Veilingcoach.
Daarna te koop via onze veilingpartners.

Oct 28 - Nov 01

Op voorraad Niet beschikbaar

1.0003

Botervlootjes

Spenzo