- Sneeuwruimer Snapper L1226
Wil je iets verkopen?
Doe een bod op:
Sneeuwruimer Snapper L1226
Merk: Snapper
Model: sneeuwruimer
Typ : L1226
Aantal : 1
Extra : /
Staat : bijna nieuw - slechts 2 keer gebruikt
Werkt op benzine
Kan elektrisch gestart worden
Lengte : 140cm
Breedte : 70cm
Hoogte : 113cm
Bekijk fotoreportage voor meer details
Om gelijktijdige verrassingen te voorkomen dat alle veilingkosten (incl. BTW) worden toegevoegd aan een directe aankoop van in het bod dat u plaatst.
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Als Nieuw
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Als Nieuw
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels