- Schilderij schapen Jef Van Leemputten
Wil je iets verkopen?
Schilderij Jef Van Leemputten
Naam kunstenaar : Jef Van Leemputten
Titel kunstwerk : Schapen komen de schaapsstal buiten
Serienummer : NVT
Periode : 1900
Techniek : olieverf
Handtekening : gesigneerd
Staat : Schilderij uitstekend - kader redelijke staat
Afmetingen : L113cm x B83cm
Gewicht : 7,8 kg
Zie fotoreportage voor meer details
Soort verkoop: Shop
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Gebruikte Staat
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Gebruikte Staat
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels