- Upgrade je tuin met deze kleurrijke tuinstoel - Licht Blauw
Wil je iets verkopen?
Voeg kleur toe aan je tuin met deze prachtige lichtblauwe tuinstoel. Ontdek de perfecte mix van stijl en comfort met een lengte van 74 cm, breedte van 80 cm en hoogte van 80 cm. Een enkele stoel beschikbaar met een extra optie. Koop nu direct aan onze taxatieprijs of doe een bod. Bekijk de fotoreportage voor meer details.
- Kleurrijke tuinstoel in lichtblauw
- Afmetingen: Lengte 74 cm, Breedte 80 cm, Hoogte 80 cm
- Perfecte mix van stijl en comfort
- Enkele stoel beschikbaar met een extra optie
- Upgrade je tuin met deze eyecatcher
- Koop nu direct aan onze taxatieprijs of doe een bod
- Bekijk de fotoreportage voor meer details
Soort verkoop: Overstock
BTW of Marge Kavel: Incl.BTW
Staat item: Nieuw
Ophaaldag(en):
BTW of Marge Kavel: Incl.BTW
Staat item: Nieuw
Ophaaldag(en):
Sluiten
- Alle Kavels