- Bromfiets Honda Monkey 50cc
DOE EEN BOD op:
Merk : Honda
Model : Monkey
Type : Z50
Eerste inschrijving : 1972
Brandstof : benzine
Aantal sleutels : 1
Transmissie : handgeschakeld
Cilinderinhoud : 50 cc
Vermogen : onbekend
Inschrijving : ja, aanwezig deel I + II
Gelijkvormigheidsattest : ja, aanwezig
Staat : gebruikt - geen beschadigingen
Extra opmerkingen: zie fotoreportage voor details
Om onaangename verrassingen te vermijden zijn alle kosten (+BTW) rechtstreeks inbegrepen bij een directe aankoop of in het bod dat u plaatst.
BTW of Marge Kavel: Marge
Staat item: Lichte Gebruiksporen
Ophaaldag(en): 4 feb. 2023 08:00
- Alle Kavels