10 producten

Ontdek deze zware vintage paardensculptuur met uniek reliëf, vermoedelijk uit de jaren 1940. Gemaakt van metaal, opstelbaar in verschillende posities. Afmetingen: H19xB24xD6 cm, gewicht 1,2 kg. Bekijk foto's en plaats een bod of koop direct!

Uitverkocht

Beelden, sculpturen en standbeelden

Onbekend

€50,00
€100,00

Uitverkocht

Uitverkocht

Goebel

€100,00
Prachtig porseleinen beeld van Doornroosje uit 1989, ontworpen door Gerda Neubacher voor Franklin Mint Fine Porcelain. In uitstekende staat met origineel ornament. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: B26xH16xD19cm, Gewicht: 816g.

Uitverkocht

Franklin Mint Fine Porcelain

€150,00
Unieke set van 4 tafelbellen, waaronder een London souvenir en vintage metalen bellen uit India en Zwitserland. Inclusief flesopeners en zonder klepel. Bekijk foto's voor details. Gewicht: 453gr.

Uitverkocht

Brons en Koper

Onbekend

€75,00
Groot vintage Hellem France koffiezetapparaat uit de jaren 70 voor 10 kopjes. Gemaakt van Pyrex, goede staat, alcoholbrander ontbreekt. Inclusief houten bodemplank. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: H32xB34xD14, Gewicht: 3kg.

Uitverkocht

Koffie- en theestellen

Hellem

€200,00
Prachtige vintage telefoon met dubbele bel, vermoedelijk uit de jaren 60. In goede staat met lichte ouderdomssporen, draaischijf werkt. Niet getest, maar ideaal als decoratief verzamelstuk. Afmetingen: H24xB24xD22, Gewicht: 3,3 kg.

Uitverkocht

Bedrade telefoons

Onbekend

€200,00
Ontdek deze vintage Westerstrand wandklok met slinger uit 1950, in Scandinavische stijl. Houten constructie met gouden details. Niet getest, zie foto's voor gebruikssporen. Bestel nu en voeg een uniek stuk toe aan je interieur!

Uitverkocht

Wandklok

Westerstrand

€100,00
Authentieke Art Deco spaarpot/klok van Groot Hollandsche van 1845, uitgegeven door de verzekeringsmaatschappij in Nederland. Originele gebruiksaanwijzing uit 1965. Bekijk foto's voor details. Afmetingen: B23xH18xD7cm, Gewicht: 1,100 kg.

Uitverkocht

Tafelklokken

Groot Hollandsche

€70,00
Prachtige vintage Juba schouwklok. Houten klok met glazen deurtje en zilverwerk. Sleutel ontbreekt, maar klok werkt nog met zuiver ding dong-geluid. Bekijk omschrijving en foto's voor meer details.

Uitverkocht

Schoorsteenklok

Veilingcoach Shop

€100,00
Vintage Fujifilm FinePix S304 digitale camera uit 2002. 3.2 MP, 6x optische zoom, 1.5" LCD. Geen handleiding of etui aanwezig. Niet getest, maar in zeer nette staat met minimale gebruikssporen. Afmetingen: H8xB10xD12cm, Gewicht: 600g.

Uitverkocht

Digitale camera's

Fujifilm

€20,00

Uw winkelwagen is leeg.

Keer terug naar de winkel